Nasi trenerzy bezustannie podnoszą swoje kompetencje!

Tym razem trener Piotr Dmuchowski spędził dwa intensywne weekendy na zgłębianiu wiedzy o metodologii i technikach szkolenia na kursie Coerver Coaching Clinic. Coerver Coaching to ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia piłkarskiego, zawierający wszystkie elementy niezbędne do wychowania i ukształtowania zawodnika na najwyższym poziomie. Metodyka Coervera uważana jest przez wielu wybitnych trenerów za najlepszą na świecie. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności zaowocują w dalszej pracy trenera Piotra.

Coerver® Coaching to jedna z najdoskonalszych na świecie metod nauczania oraz doskonalenia gry w piłkę nożną. Jest to opinia wyrażana przez wielu wybitnych trenerów i znanych piłkarzy. Wśród nich są m. in. Franz Beckenbauer, Jurgen Klinsmann, Gerard Houllier, Vincente del Bosque czy Rene Meulensteen. Po 35 latach doświadczeń i ewolucji programu z pełnym przekonaniem można uważać Coerver® Coaching jako kompleksowy oraz globalny system szkolenia piłkarskiego, który obejmuje wszelkie aspekty niezbędne do wychowania oraz ukształtowania zawodnika kompletnego.

Potwierdzeniem uznania metody Coerver® Coaching za globalną, jest fakt korzystania z programu czołowych klubów europejskich. Proces szkolenia dzieci i młodzieży w znacznym stopniu oparty jest na filozofii Coervera, bądź inspirowany na kompleksowych środkach treningowych tworzonych przez dział programowania światowej metody. Współpraca została nawiązana m. in. z akademiami Bayernu Monachium, Realu Madryt, AC Milan, Olimpique Marsylia, Rosenborg Trondheim czy klubów angielskiej Premier League takich jak Liverpool FC, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Stoke City oraz klubu występującego w angielskiej Championship, Birmingham City. Od wielu lat model szkolenia oparty na metodologii Coerver® Coaching realizowany jest w narodowych związkach piłki nożnej: Francji, Anglii, Japonii czy Australii. Natomiast najbardziej znanymi piłkarzami, którzy w głównej mierze wychowali się na kompleksowym programie są: Thomas Mueller, Arjen Robben, Robin van Persie, Toni Kroos czy autor jednego z najdroższych transferów w historii piłki nożnej, Gareth Bale.
Oficjalnym i globalnym partnerem Coerver® Coaching od roku 2015 jest Benfica Lizbona.
Coerver® Coaching funkcjonuje w kilkudziesięciu krajach na świecie, zrzesza  kilka milionów uczestników.

UKS Polonia Słubice

Słubice, ul. Sportowa 1

ukspoloniaslubice@wp.pl

Nabór prowadzimy cały rok, zapraszamy wszystkich chętnych!
W celu omówienia spraw organizacyjnych, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem danej kategorii wiekowej:

JUNIOR C (TRAMPKARZ) – 2006/2007

Jacek Trojan